Monday, September 10, 2012

Gümüş Stevie Ödülü Pozitron’un!


Pozitron, dünyanın en saygın iş ödülleri olarak bilinen ve Stevie Ödülleri olarak adlandırılan International Business Awards’da “Yılın Şirketi/Bilgisayar Yazılımı” kategorisinde gümüş ödül aldı.

Mobil teknolojilerdeki yenilikçi yaklaşımıyla bilinen Pozitron, geliştirdiği farklı yazılımlar ve çözümler sayesinde dünya çapında 300 yöneticinin değerlendirme yaptığı Stevie Ödülleri’nde gümüş ödüle layık görüldü. Bu yıl onuncusu düzenlenen organizasyon, 50’den fazla ülke ve bölgeden başvuru aldı. Yunancada ''taçlandırma'' anlamına gelen ''Stevie'' Ödülleri, 15 Ekim tarihinde Seul’deki Ritz-Carlton Oteli’nde yapılacak törenle sahiplerine verilecek.

International Business Awards kapsamında farklı büyüklük ve sektördeki 3200’den fazla kuruluş “Yılın En Yenilikçi Şirketi”, “Yılın Yönetim Grubu”, “En İyi Yeni Ürün veya Hizmet”, “Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı” ve “Yılın Yöneticisi” gibi farklı kategorilerde çeşitli ödüllere layık görüldü. Pozitron, “Yılın Şirketi/Bilgisayar Yazılımı” kategorisinde ödüle layık görülen tek Türk şirket oldu.

Pozitron Kurucusu Fatih İşbecer kazandıkları ödülü şu sözlerle değerlendirdi: “Stevie Awards her sene dünyanın en önemli şirketlerinin aday olduğu bir organizasyon. Biz de bu organizasyonda birçok önemli şirketle yarışmaktan veuluslararası platformda başarımızı tescillemektenmutluluk duyduk. Mobil platformlardaki liderliğimizi hem Türkiye’de hem de küresel alanda yeni projelerimizle sürdürmeye devam edeceğiz.”

Stevie Ödülü’nün daha önceki kazananları arasında Iclo Technologies, T-Mobile, Apple, Verizon gibi teknoloji dünyasına yön veren şirketler bulunuyor. Pozitron’un farklı sektörlere yönelik sunduğu çözümler hakkında daha detaylı bilgi almak için www.pozitron.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Somer Topaloğlu
Marjinal Porter Novelli

1 comment: